Firma

FULL Maszyny Budowlane Sp. z o. o. powstała w 1990 roku jako jedno z niewielu na polskim rynku maszyn budowlanych przedsiębiorstwo z wyłącznie polskim kapitałem. 30 lat istnienia to okres stałego rozwoju, poszerzania oferty oraz bazy dostawców i odbiorców. Konsekwentna realizacja planów firmy doprowadziła do ugruntowania wysokiej pozycji na rynku maszyn budowlanych i silników w Polsce.

Nadrzędną zasadą naszej strategii jest bardzo dokładny dobór partnerów handlowych oraz kooperacja z producentami najwyższej klasy urządzeń. FULL może poszczycić się współpracą z czołowymi światowymi producentami maszyn budowlanych i silników oraz wyłącznością na ich dystrybucję na rynku polskim. W 2012 roku firma poszerzyła swoją ofertę o specjalistyczne kosiarki zboczowe SPIDER. Obecnie Full jest autoryzowanym przedstawicielem takich firm jak: HBM, GP, Teltomat, Kohler, Lombardini, Sauerburger, Koppl i Dvorak.

Sukces naszych klientów jest naszym sukcesem, dlatego też jakość oferowanych maszyn oraz części zamiennych jest głównym wyznacznikiem naszej polityki handlowej. Zdając sobie sprawę, że nasz klient musi być obsłużony kompleksowo, oferujemy Państwu również cały wachlarz usług dodatkowych od serwisu, sprzedaży części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych, aż po organizację szkoleń i prezentacje maszyn u klientów.

Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej NCAGE 31117H

 

FULL Maszyny Budowlane od 2016 r. posiada Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej NCAGE (NATO Commercial and Government Entity) 3117H. Nadanie tych uprawnień umożliwia dostarczanie rozwiązań na potrzeby Sił Zbrojnych RP oraz wojsk państw Sojuszu Północnoatlantyckiego.

Dynamika rozwoju, fachowość oraz profesjonalizm zostały docenione przez “Puls Biznesu”, który uhonorował naszą firmę prestiżową nagrodą “Gazelami Biznesu” w 2003, 2004 i 2005 roku dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.

 

FULL Maszyny Budowlane Sp. z o.o. oprócz sukcesów handlowych może pochwalić się swoimi wynikami sportowymi. W latach 2002-2007 regatowa łódka Full startowała w najbardziej prestiżowych regatach w Polsce.

Rynek maszyn budowlanych to branża wymagająca, w której nie ma miejsca na niedociągnięcia i pomyłki. FULL Maszyny Budowlane może poszczycić się współpracą z największymi firmami wykonawczymi w Polsce. Niech zaufanie, jakim nas obdarzono w ciągu ostatnich siedemnastu lat będzie dla Państwa dowodem naszego pełnego zaangażowania, profesjonalizmu i ukierunkowania na zadowolenie klienta.

Zapraszamy Państwa do współpracy
Mirosław Jakubiak, Prezes Zarządu