Silniki Kohler Lombardini

Kohler Lombardini to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów silników, proponujący szeroką gamę produktów – oferowane są zarówno silniki wysokoprężne do 134 koni mechanicznych, jak i silniki benzynowe do 50 KM. Silniki Kohler Lombardini znane są z innowacyjności, trwałości i nowoczesnej konstrukcji, które umożliwiają wykorzystanie ich w  budownictwie, rolnictwie i leśnictwie, drogownictwie, motoryzacji oraz w najróżniejszych gałęziach przemysłu.

Sukcesy rynkowe silników Kohler Lombardini biorą się również z przystępnych cen i szerokiej oferty części zamiennych. FULL Maszyny Budowlane jako autoryzowany przedstawiciel na Polskę zapewnia pełną dostępność silników, części zamiennych a także kompleksową ofertę napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych silników Kohler Lombardini.

FULL Maszyny Budowlane od wielu lat zaopatruje w części i silniki Klientów z całego kraju – zarówno dużych producentów, jak i użytkowników maszyn wyposażonych w silniki Kohler Lombardini.
Osoba kontaktowa: Olga Gmurek, tel. 662 237 149, olga.gmurek@full.com.pl

 

GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY

Gdy od dowolnego dostawcy otrzymacie Państwo w pisemnej ofercie cenę niższą od oferowanej przez nas, automatycznie staje się to podstawą do negocjowania niższych cen na poziomie niższym od tej najtańszej.

Aby negocjować ofertę prześlij pisemne warunki konkurencji dla identycznego produktu, wraz z kosztami transportu. Oferowany towar musi pochodzić od tego samego producenta, być tej samej jakości i fabrycznie nowy. Nasi pracownicy przygotują dla Państwa atrakcyjniejszą ofertę.