Aktualne oferty

Mechanik - silnikowiec

Miejsce pracy: Warszawa – siedziba firmy

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w naprawie:

  • silników spalinowych ,
  • maszyn małych i średnich (zagęszczarki, kosiarki itp.).

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowoczesnej firmie,
  • system koniecznych szkoleń produktowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • miłą atmosferę pracy w stabilnej firmie,
  • konieczne do pracy narzędzia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie życiorysu na adres full@full.com.pl

Mechanik wyjazdowy

Miejsce pracy: cała Polska

  • maszyn budowlanych różnych typów i wielkości,
  • silników spalinowych.

Oferujemy:

Specjalista ds. handlowych

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Jeśli czujesz, że masz ”żyłkę sprzedawcy”, jesteś śmiały i pomysłowy w poszukiwaniu Klientów i szukasz stabilnego pracodawcy proponującego partnerskie warunki pracy, zapraszamy do naszego zespołu.

Zadania, jakie Ci powierzymy to:

  • monitorowanie rynku pod kątem zapotrzebowania na nasze produkty i podejmowanie adekwatnych działań sprzedażowych,
  • nawiązanie relacji z przedstawicielami branż, które potrzebują naszych produktów,
  • pozyskiwanie Klientów w sposób przemyślany w oparciu o koncepcję działań sprzedażowych,
  • realizowanie założonych planów sprzedażowych.

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w pozyskiwaniu Klientów i sprzedaży produktów technicznych/urządzeń,
  • wykształcenia technicznego,
  • dojrzałości biznesowej i gotowości do wzięcia odpowiedzialności za powierzony segment produktów,
  • silnej motywacji do osiągnięcia założonych wyników sprzedaży,
  • bardzo dobrych umiejętności nawiązywania relacji, prowadzenia rozmów z Klientami i negocjowania,
  • Sprawnego poruszania się w sieci i umiejętności wyszukiwania potrzebnych informacji,
  • kreatywności, inicjatywy i zaangażowania,
  • prawa jazdy kat. B.

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premię
  • realny wpływ na biznes i dużą samodzielność w działaniu
  • możliwośc rozwoju zawodowego w oparciu o szkolenia w kraju i za granicą
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę w bardzo przyjaznym zespole 🙂

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie życiorysu na adres full@full.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych  do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, t. j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).”

Przedstawiciel Handlowy ds. maszyn budowlanych

Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży, umiesz docierać do właściwych osób we właściwym czasie, wiesz jak nawiązywać relacje i prowadzić rozmowy handlowe i szukasz pracodawcy proponującego partnerskie warunki współpracy, zapraszamy do naszego zespołu.

  • Stworzenie planów działania i sprzedaży dla segmentu maszyn budownictwa drogowego,
  • Pozyskiwanie Klientów i utrzymywanie długotrwałych relacji z nimi,
  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych,
  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z producentami maszyn,
  • Monitorowanie sytuacji rynkowej i proponowanie adekwatnych działań, sprzedażowych,
  • Udział w targach branżowych.

  • Wyższego/średniego wykształcenia technicznego,
  • Doświadczenia w sprzedaży dużych maszyn lub urządzeń technicznych,
  • Doświadczenie/kontakty w branży budownictwa drogowego będzie dużym atutem,
  • Silnej motywacji do osiągnięcia założonych wyników sprzedaży,
  • Bardzo dobrych umiejętności nawiązywania relacji, prowadzenia rozmów handlowych i negocjowania,
  • Kreatywności, inicjatywy i zaangażowania,
  • Znajomości jęz. angielskiego – będzie bardzo mile widziana,
  • Prawa jazdy kat. B.

  • możliwość awansu w strukturze Spółki
  • motywacyjny system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży
  • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o szkolenia w kraju i za granicą
  • samochód służbowy